Блог

Коробки з логотипом FILD: що всередині?

До нас прийшла перша партія зразків світильників від широковідомого українського бренду FILD. FILD - це ті хлопці і дівчата, які живуть за жовтими дверима, вважаючи, що це найкращий колір на планеті (ми з вами, звичайно, знаємо, що це зовсім не так і найкрутіші кольори - помаранчевий і сірий :)) Але я вирішив пробачити їм ці дивацтва, тому що Філд робить дуже класні світильники. Тепер їх роботи можна не тільки подивитися на нашому сайті, а й наживо побачити у Львові в шоу-румі на Промисловій 50/52, після чого, будучи зачарованими красою мінімалізму, прикупити собі кілька модних ламп :)


Ну а поки що покажу вам, що було в тих коробках. На фото нижче - фрагмент світильника SPOTTY LAMP. Упаковано все дуже добре, світильники зафіксовані в коробці спеціальними вставками, які не дозволяють бовтатися лампі в коробці при транспортуванні.

Ось так виглядає  настільна лампа  цей стельовий світильник цілком в положенні "догори дригом"

А це вже світильник ARCHI DOWNLIGHT. Він може бути круглої, квадратної, трикутної і навіть шестикутної форми, може бути кількох кольорів. Детальніше про цю модель дивитися тут

 

Світильник поставляється без лампи

Етикетка на коробці дуже інформативна: якщо ви замовили кілька штук в різних модифікаціях, зрозуміти де яка можна не відкриваючи коробку.

 
А це виглядає з коробки наступна модель - підвісна лампа RADIUS LAMP

 

Дерев'яна частина може бути натурального або шоколадного кольору. Металевий корпус - чорного, білого, сірого або блакитного кольору.

Крута лампа, правда?

Наступний наш гість - світильник SO5 CLASSIC LAMP. У комплекті - лампочка Едісона.

 

 

 

В останній на сьогодні коробці був малюк PUD - стопудово самий мінімалістичний у всій колекції FILD. 

17

Подивитися світильники FILD на нашому сайті можна тут, але краще приходьте до нас в шоу-рум, у нас є багато цікавого!